طرح توجیهی استخراج رمز ارز بیت کوین و اتریوم (pdf,word) – سال ۱۴۰۳

طرح توجیهی فارم ماینینگ ارز دیجیتال  –طرح توجیهی استخراج رمز ارز –طرح توجیهی استخراج ارز دیجیتال  –

طرح توجیهی مزرعه  استخراج  بیت کوین  –طرح توجیهی استخراج  بیت کوین  – طرح توجیهی استخراج  اتریوم –طرح توجیهی استخراج رمز ارز بیت کوین و ارزهای دیجیتال

ویرایش سال جدید

 طرح توجیهی استخراج ارز دیجیتال در  ماه اخیر سال جدید  بنا به تقاضای بسیاری از مشتریان بطور دقیق و کامل نوشته و بروز رسانی گردید.

**طرح توجیهی فوق با دقت تهیه شده و جهت اخذ جواز مورد تایید سازمان صنعت و معدن و تجارت می باشد لذا شرعا و قانونا کپی برداری و سوء استفاده و فروش ممنوع و حرام می باشد**

جهت تهیه طرح توجیهی طبق میزان ظرفیت تراهش در ثانیه و نوع ماینر مد نظر خود با ما  ۰۹۳۶۱۵۰۶۶۷۴   امینی در تماس باشید

ظرفیت سالانه طرح۲,۹۰۰ تراهاش در ثانیه 
تعداد دستگاه ماینر۲۰۰عدد
 تعداد شاغلین  ۵نفر  
هزینه های ثابت و قبل از بهره برداری۸۰,۰۰۰میلیون ریال 
سرمایه درگردش طرح۳,۷۵۰میلیون ریال 
جمع سرمایه گذاری طرح ۸۳,۷۵۰میلیون ریال
فروش سالیانه سال مبنا۷۶,۸۰۰میلیون ریال 
هزینه سالیانه سال مبنا۴۱,۰۴۵میلیون ریال 
سود  ناویژه سالیانه سال مبنا۳۵,۷۵۵میلیون ریال 
نرخ بازدهی سرمایه۴۶%درصد 
دوره بازگشت سرمایه۲سال 

 طرح توجیهی استخراج بیت کوین و اتریوم و ارزهای دیجیتال فوق حاوی فایل word و pdf برای دانلود می باشد

سرفصل های طرح توجیهی نوشته شده ویرایش امسال:
بررسی و معرفی طرح
زمین
محوطه سازی
ساختمان سازی
ماشین آلات و تجهیزات (مشخصات فنی آنها )
شرح مختصری از دانش فنی و روش استخراج
تاسیسات عمومی و تجهیزات با مشخصات فنی آنها
وسایل حمل و نقل داخل و خارج
مواد اولیه و بسته بندی
آب ،برق ،سوخت مصرفی
برآورد هزینه تعمیرات ونگهداری
برآورد حقوق و دستمزد نیروی انسانی
برآورد هزینه ثابت
هزینه های سرمایه ای
هزینه قبل از بهره برداری
برآورد سرمایه در گردش
برآورد هزینه استهلاک پس از اجرا
هزینه تولید سالیانه
قیمت تمام شده هر واحد
قیمت فروش محصولات
محاسبه نقطه سر به سر
درصد فروش در نقطه سربه سر
سود و زیان
ارزش افزوده خالص و نا خالص و نسبت های آن
ارزش افزوده نا خالص
ارزش افزوده خالص
نسبت افزوده ناخالص به فروش
نسبت افزوده خالص به فروش
نسبت افزوده خالص به سرمایه گذاری کل
سرمایه ثابت سرانه
سرمایه ثابت سرانه
کل سرمایه گذاری سرانه
نرخ بازدهی سرمایه
دوره برگشت سرمایه

معرفی  ارزهای دیجیتال

بیت کوین ، اتریوم ، لایت کوین ، ریپل، زی کش ، دش ، مونرو ، تتر و …. ، واحد های پولی دیجیتال می باشد که غیرمتمرکز و تمام افراد در همه کشور های دنیا  می توانند با وصل شدن به اینترنت ، اقدام به استخراج یا ماین کردن آنها نمایند .

 با ماین کردن بیت کوین ها ، بلاک هایی به وجود می آیند که این بلاک ها با پیوستن به یکدیگر ، بلاک چین را به وجود خواهند آورد . اتاق یا انباری که ماینرها برای ماین کردن ارز های دیجیتال از آن استفاده می کند ، فارم ماینینگ نامیده می شود

بیت کوین یک نمونه پول دیجیتال است که بصورت الکترونیکی انتقال و استفاده میشود. توضیح خیلی ساده: در زمانهای قدیم از طلا و سکه برای تجارت استفاده می کردند و بعدها پول و تراکنش های مالی جایگذین آنها شد، و حالا بیت کوین هم همین نقش را در زندگی دارد و به وسیله آن می توان کالاها و اجناس را خریداری کرد و یک نمونه پول مجازی همانند پولی که در بانک دارید به حساب می آید، اما با این تفاوت که بیتکوین یک ارز غیر متمرکز است و متصل به هیچ نهاد و یا سازمانی نیست و هر شخصی در هر نقطه از کشورهای دنیا می تواند آن را به دست بیاورد و از آن استفاده کند.

بیت کوین ، لایت کوین ، اتریوم ، زی کش ، دش ، ریپل ، مونرو ، اتریوم و …. ، واحد های پولی دیجیتال می باشد ، که اداره و کنترل آن ها به وسیله دولت و یا بانک انجام نمی شود . بیت کوین را افراد استخراج کننده بدست می آورند . کسانی که استخراج کننده بیت کوین می باشند ، دارای سخت افزار و کامپیوتر های مشخصی می باشند . این افراد معامله هایی را در ازای بیت کوین های بدست آورده ، انجام خواهند داد . ماینر ها یا استخراج کننده های بیت کوین ، در ازای بیت کوینی که دریافت می کنند ، سبب افزایش امنیت شبکه خواهند شد . بیت کوین در حال حاضر قدیمی ترین ، گران ترین و با ارزش ترین ارز دیجیتال به حساب می آید . استخراج بیت کوین درصورتی سود بسیار زیادی دارد ، که برق ارزان قیمت و همچنین سخت افزار های مناسب استخراج آن وجود داشته باشد . در حال حاضر کشورهای چین و ایران دارای ارزان ترین برق بوده و بیشتر بیت کوین ماینر های موجود در جهان را دارند ، البته اخیرا وزارت نیرو تعرفه برق را برای ماینر های بیت کوین و ارزهای دیجیتال افزایش داده است و به تعرفه برق صادراتی یعنی همان ۷ سنت رسانده که این موضوع باعث کاهش توجیه اقتصادی این کسب و کار در کشور ما شده است. در گذشته افراد می توانستند با پردازنده رایانه های خود بیت کوین استخراج نمایند ، اما امروزه تراشه های مخصوص که ای سیک نام دارند ، جهت استخراج بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال طراحی شده است که بسیار مقرون به صرفه تر از روش های سنتی ماینینگ می باشند .

 

اصطلاحات  بازار ارزهای مجازی:

✅کریپتو: مخفف کریپتوکارنسی (cryptocurrency) – همان ارزهای مجازی

✅اکسچنج (exchange): سایت های صرافی معامله ارزهای مجازی

✅آلت کوین (مخفف alternative coin): هر کوینی غیر از بیت کوین

✅کوین (coin): ارزهایی که شبکه خود را دارند.

✅توکن (token): ارزهایی که بر مبنای یک شبکه دیگر ایجاد شده اند.

✅توکن سواپ (token swap): هنگامی که توکن ها از یک شبکه به شبکه دیگر (مثلا وقتی که شبکه خودشان ایجاد می شود) مهاجرت میکنند عملیات توکن سواپ انجام میشود.

✅آی. سی. او (Initial Coin Offering): مانند پذیره نویسی سهام یک شرکت فرآیند ثبت نام محدود برای خرید توکن‌ها یا کوین‌های جدید.

✅وایت پیپر (white paper): راهنمایی که به صورت خلاصه فلسفه، هدف و روش یک موضوع را ارائه میکند. ارزهای مجازی اغلب یک وایت پیپر دارند.

✅ارزش کل بازار (market cap): قیمت کوین ها ضرب در تعداد کل آن ها (برای یک ارز یا کل بازار)

✅نقدینگی بازار (market liquidity): میزان وجه نقدی که در بازار جریان دارد. نقدینگی بازار معمولاً بسیار کمتر از ارزش کل بازار است.

✅ارز فیات (FIAT): ارزی که توسط دولت صادر میشود مانند دلار یا ریال

✅وال یا نهنگ: کسی که صاحب تعداد زیادی از یک ارز است به طوری که میتواند بر قیمت آن تاثیر بگذارد.

✅خرس (bear یا bearish): نماد انتظار و روند کاهش قیمت در بازار یا برای یک ارز خاص.

✅گاو (bull یا bullish): نماد انتظار و روند افزایش قیمت در بازار یا برای یک ارز خاص.

✅بیشترین قیمت (all time high یا ATH): بیشترین قیمتی که یک ارز تا به حال داشته

✅کمترین قیمت (all time low یا ATL): کمترین قیمتی که یک ارز تا به حال داشته

✅پامپ (pump): بالا رفتن قیمت

✅دامپ (dump): پایین رفتن قیمت

✅کرش (crash): سقوط ناگهانی قیمت

✅جامپ (jump): افزایش ناگهانی قیمت

✅پامپ و دامپ (Pump and Dump): پامپ از قبل هماهنگ شده قیمت یک ارز و دامپ ناگهانی آن برای کسب سود. پامپ و دامپ در بازار بورس اوراق بهادار غیر قانونی است ولی در دنیای ارزهای مجازی هنوز رواج دارد. تمام گروه های پامپ و دامپ کلاه برداری هستند و معمولاً پیش از اعلام یک پامپ خودشان ارز مورد نظر را خریده اند و وقتی شما آن را بخرید و قیمت پامپ شود آن ها می فروشند و اکثر کسانی که در پامپ شرکت کرده اند ضرر می کنند.

✅تحلیل فنی یا تکنیکال (technical analysis): رویه پیش بینی روند آتی بازار با بررسی و مطالعه رویه های قبلی.

✅تحلیل پایه (fundamental analysis): ارزیابی ارزش یک پروژه، عملکرد تیم مدیریت آن، اخبار حواشی آن و به طور کلی کارایی پروژه.

✅فاد: FUD (fear,doubt, uncertainty) اخبار یا شایعاتی که برای صدمه به بازار یا یک ارز خاص پخش می‌شوند. به کسی که فاد پخش می کند FUDster می گویند.

✅فومو: FOMO (fear of missing out) ترس‌ از جا ماندن یا از دست دادن فرصت، وقتی ارزی را گران یا بدون تحقیق می‌خرید وقتی همه دارند آن کار را میکنند یا میترسید دیگر قیمتش پایین نیاید.

✅هادل (HODL): یک غلط دیکته‌ای برای کلمه Hold به معنی دست نگه داشتن برای فروش که بعداً تبدیل به شعار ارزهای مجازی در زمان کرش ها شد و حتی حروف اختصاری آن نیز درآمد (Hold For Dear Life یا به قیمت جونتون هم که شده دست نگه دارید!). به کسانی که هادل می کنند هادلر (Hodler) می گویند.

✅شیل کردن (shilling): کسی که تبلیغ یک ارز مجازی را میکند (به این شخص shill می گویند). مفهوم منفی دارد.

✅ساتوشی (satoshi): کوچکترین واحد بیت کوین. هر بیت کوین ۱۰۰ میلیون ساتوشی است.

✅استیبل کوین (stable coin): ارز مجازی که قیمت آن همیشه تقریبا ثابت است. تتر (tether) یک نمونه استیبل کوین است که است قیمت آن همیشه حدود یک دلار ثابت می ماند و از روند کلی بازار (چه صعود و چه سقوط) پیروی نمیکند. تتر کردن اصطلاحا تبدیل ارزهای مجازی به ارز تتر است که در حال سقوط بازار از کاهش ارزش سرمایه گذاری جلوگیری می کند.

✅خرید/فروش به قیمت بازار (market buy/sell): خرید/فروش به آخرین قیمت خرید/فروش همان لحظه

✅اوردر خرید/فروش (limit order/limit buy/limit sell): خرید/فروش در صورت رسیدن به قیمت مشخص شده

✅حد ضرر (stop limit/stop loss): خرید یا فروش در صورت رسیدن به قیمت مشخص شده با قابلیت تعیین یک حد دیگر برای خرید/فروش جهت جلوگیری از ضرر

✅دیوار فروش/خرید (sell/buy wall): نمایش گرافیکی اوردهای خرید و فروش که اصطلاحاً عمق بازار (market depth) را نمایش می دهد. با بررسی عمق بازار می توانید حدس بزنید که قیمت به کدام سمت می رود.

طرح توجیهی استخراج بیت کوین و اتریوم و ارزهای دیجیتال  برای مطالعه تهیه و قابل دانلود می باشد 

Cryptocurrency Business Template

روش های سرمایه گذاری در ارز های دیجیتال

از سه طریق می توان در ارز دیجیتال سرمایه گذاری کرد، روش اول خرید ارز دیجیتال برای فروش در آینده و کسب سود از طریق افزایش قیمت آن، روش دوم ایجاد یک ارز دیجیتال جدید، روش سوم استخراج ارز دیجیتال.

در طرح توجیهی استخراج رمز ارز بیت کوین و اتریوم و ارزهای دیجیتال سود آوری بالا و بازگشت سرمایه سریع در طرح توجیهی استخراج ارز های دیجیتال در گرو هزینه پایین جهت تامین برق و میزان هش تولیدی بیشتر است.

در روش اول باید بر اساس توانایی در ارزش گذاری به این نوع سرمایه گذاری رجوع کرد و باید توانایی در این حیطه را دارا بود. روش دوم باید با نیروهای متخصص در زمینه بلاک چین و صرافی های خرید و فروش ارز دیجیتال و توانایی ارز ایجادی و کمکی که به خریداران آن می کند تکیه نمود؛ علت اهمیت این موضوع به این دلیل می باشد که پشتوانه هر ارز دیجیتال در واقع همان مزیتی است که نسبت به دیگر ارزها دارد. روش سوم که از روش های به نسبت محبوب در کشور می باشد که علت آن را ریسک به نسبت کمتر آن می توان نام برد

در طرح توجیهی استخراج بیت کوین و اتریوم و ارزهای دیجیتال بیت‌کوین اولین ارز دیجیتالی است که با حروف اختصاری BTC نمایش داده می‌شود.

کوچک ترین واحد بیت‌کوین، ساتوشی است که هر ساتوشی معادل ۰٫۰۰۰۰۰۰۰۱ بیت‌کوین می‌باشد.

رابطه‌ی ساتوشی با بیت‌کوین مثل ریال و تومان‌یا سنت و دلار است.

نحوه‌ی استخراج بیت‌کوین بر طبق طرح توجیهی استخراج بیت‌کوین و ارزهای دیجیتال

ارزهای دیجیتال رمز نگاری شده اند. این رمزگذاری با معادلات بسیار پیچیده‌ی ریاضیات است. برای کسب هر بیت‌کوین، ماینرهای زیادی فعالیت می‌کنند تا جواب معادله را بیابند.

نحوه استفاده از فناوری بلاک چین ، جهت  استخراج بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال ، به شرح زیر می باشد :

 بلاک چین یک راهکار نوین می باشد ، که دارای کاربرد های فراوانی بوده و برای هر زمینه از یک نوع بلاک چین استفاده می شود . به عنوان مثال بلاک چینی که برای استخراج بیت کوین از آن استفاده می شود ، با بلاک چین مورد استفاده جهت رهگیری مواد غذایی متفاوت می باشد . عملکرد بلاک چین ها بایکدیگر متفاوت می باشد ، اما قاعده کلی بلاک چین ها یکی می باشد . در فناوری بلاک چین از سه اصل رمزنگاری کلید خصوصی ، یک شبکه و دفتر کل توزیع شده ، قوانین و یک انگیزه جهت متقاعد کردن کاربران برای مشارکت در تایید تراکنش ها ، حفظ امنیت شبکه و نگهداری از سوابق ، پیروی می شود . روند اجرای اصول بلاک چین به صورتی می باشد ، که زمانی که دو فرد بخواهند از طریق اینترنت بایکدیگر ارتباط برقرار نمایند ، هر کدام از افراد دارای یک کلید خصوصی و یک کلید عمومی می باشند . کلید ها سبب ایجاد یک هویت امن و امضای دیجیتالی معتبر برای کنترل مالکان آن خواهند شد . سپس با یک شبکه توزیع امنیت بلاک چین تامین می شود . بلاک چین بیت کوین دارای شبکه بسیار بزرگ و باقدرت محاسباتی بسیار زیادی می باشد .

هر بلاک حاوی یک عدد امضای دیحیتال ، برچسب زمانی و اطلاعات می باشد ، که بین تمام افراد موجود در شبکه پخش خواهد شد . سپس برای ایجاد انگیزه در بین اعضای شبکه ، از مفهوم ماینینگ یا استخراج جهت افزایش سطح امنیت شبکه استفاده خواهد شد . بدین طریق یک توان پردازش کامپیوتری ایجاد شده و هرکامپیوتری که بتواند پاسخ معادله ریاضی را حل نماید ، پاداش دریافت خواهد کرد . بدین طریق افراد برای دریافت پاداش ، توان پردازشی کامپیوتر خود را در اختیار شبکه قرار خواهند داد . بدین طریق با ماینینگ بیت کوین ، از دوبار خرج کردن بیت کوین جلوگیری خواهد شد . هنگامی که یک بلاک تکمیل گردد ، به زنجیره بلاک ها متصل می شود ، که مجموع این بلاک ها ، بلاک چین نامیده خواهد شد .

 

فارم  و ماینینگ چیست؟

در طرح توجیهی استخراج رمز ارز بیت کوین و اتریوم و ارزهای دیجیتال  فارم یک جمله انگلیسی است که معنی آن به فارسی “مزرعه” می باشد و معنی کلمه ماینینگ به فارسی “استخراج” است.

فارم بیتکوین به ساختمان، سوله و یا فضایی زیرزمینی گفته می شود که دستگاه های ماینینگ در آن قرار دارند، در یک فارم استخراج؛ وسایل وتجهیزات، فن های خنک کننده، ماینرها و … وجود دارند.

فارم ماینر اتاق ، زیرزمین یا انباری می باشد ، که دارای چندین دستگاه سیک و GPU بوده که در حال ماین کردن ارزهای دیجیتال میباشند . همچنین برای خنک کردن فارم های ماینینگ بیت کوین ، باید فن های قوی و با طول عمر بالا در محل نصب شده و دائما تحت کنترل باشند . چرا که توقف کار این فن ها ، حتی برای مدت کوتاهی ، میتواند خسارات جبران ناپذیری به فارم وارد نموده و باعث از دست رفتن تجهیزات ماینینگ و یا حتی آتش سوزی در فارم شود .

چرا استخراج در فارم صورت می گیرد؟

 دستگاه های استخراج به دلیل مصرف زیاد برق، صدای زیادی تولید می کنند به همین دلیل در زیر زمین ها و مزرعه هایی که به دور از محل های سکونت وجود دارند، ساخته میشوند.

مهمترین عامل هزینه ای استخراج بیت کوین، هزینه برق مصرفی است و تعرفه برق مصرفی یکی از عوامل تعیین کننده اساسی سوده یا زیان ده بودن طرح می باشد.

 

فرایند اجرای طرح توجیهی استخراج بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال: :

در طرح توجیهی استخراج بیت کوین و اتریوم و ارزهای دیجیتال  برای استخراج به صرفه بیت کوین ، ابتدا باید یک دستگاه ای سیک مناسب ، جهت استخراج بیت کوین خریداری نمایید . در مرحله بعد باید کیف پول بیت کوین را نصب نمایید . سپس باید به دستگاه استخر استخراج بیت کوین متصل شده و شروع به استخراج بیت کوین نمایید .

در حال حاضر شرکت های زیادی دستگاه استخراج بیت کوین را تولید و عرضه می کنند . شرکت بیت مین که دستگاه استخراج تولیدی آن Antminer نام دارد ، بزرگترین و معروف ترین تولیدکننده دستگاه استخراج بیت کوین در جهان می باشد .

در طرح توجیهی استخراج بیت کوین و اتریوم و ارزهای دیجیتال دستگاه های استخراج بیت کوین ، در زمان های مختلف و به تعداد محدود تولید می شوند . همچنین این دستگاه اول به قیمت پایین پیش فروش شده و سپس به قیمت بالاتر در بازار ارائه می شوند . به همین جهت در هنگام خرید دستگاه باید به تمام جزئیات دقت نمایید ، که محاسبات سود شما دچار مشکل نشود .

برای استخراج بیت کوین نیاز به تهیه یک سری تجهیزات است. نوع و تعداد تجهیزات ماینینگ نسبت به بزرگی یا کوچکی فعالیت می‌تواند متفاوت باشد. مثلاً بدیهی است که تجهیزات مورد نیاز برای یک فارم (مزرعه) بزرگ با تجهیزات مورد نیاز برای یک فارم کوچک، متفاوت است. اما طبق یک قاعده کلی، برای انجام ماینینگ بیت کوین قطعاً به موارد زیر نیاز است:

  1. دستگاه استخراج مخصوص یا همان ای‌سیک (ASIC)
  2. کیف پول بیت کوین
  3. اینترنت ثابت (ADSL یا TD-LTE)
  4. برق، کابل‌ و تجهیزات برقی مناسب
  5. تجهیزات تهویه (فن)

 

دستگاه استخراج مخصوص

در روزها و ماه‌های اولیه شروع به کار بیت کوین، استخراج آن عمدتاً با CPU یا همان پردازنده‌‌ها انجام می‌گرفت و کامپیوترهای خانگی معمولی هم می‌توانستند بیت کوین استخراج کنند. اما با گسترش شبکه بیت کوین و افزایش قدرت ماینرهای آن، امروزه استخراج به‌صرفه بیت کوین فقط با تراشه‌های مخصوصی به نام‌ ای‌سیک (ASIC) امکان پذیر است. استخراج با کامپیوترهای معمولی یا موبایل به هیچ‌عنوان سودآوری ندارد.

 

نکات اجرای طرح توجیهی استخراج بیت کوین و ارزهای دیجیتال:

  • هنگام خرید دستگاه استخراج بیت کوین به میزان هش آن توجه نمایید . هرقدر که میزان هش تولید شده در ثانیه بیشتر باشد ، درآمد شما بیشتر خواهد شد .• توجه داشته باشید که ، در کشور ما استفاده از برق صنعتی و یارانه ای ، برای کار غیر صنعتی جرم محسوب شده و دارای مجازات می باشد . بنابراین در صورتی که تصمیم جدی برای احداث فارم ماینینگ بیت کوین و سایر ارز های دیجیتال دارید می توانید از برق مخصوصی که وزارت نیرو صرفا جهت این امر اختصاص داده است ، استفاده نمایید .• هرقدر که میزان هش دستگاه بیشتر و مصرف برق آن کمتر باشد ، سودآوری بیشتری برای شما داشته و همچنین بازگشت سرمایه شما سریع تر انجام می شود .

 

 

پیوستن به استخرهای استخراج و شروع به کار

در طرح توجیهی استخراج بیت کوین و اتریوم و ارزهای دیجیتال پس از تهیه دستگاه و انتخاب کیف پول بیت کوین به مهمترین قسمت آموزش یعنی شروع کار می‌رسیم. برای استخراج بیت کوین یا هر ارز دیگری باید به یک استخر استخراج بپیوندید. استخر استخراج محل مجازی است که استخراج کنندگان در آن جمع می شوند و همه برای استخراج یک بلاک تلاش می کنند.

در این روش هر ماینر یا استخراج کننده بر اساس توان پردازشی خود سود می‌برد. بدون پیوستن به استخر استخراج شانس شما برای ماین یک بلاک بسیار کم خواهد بود و فقط فارم های استخراج بزرگ به صورت مستقل کار می‌کنند.

 

انواع استخراج ابری

به طور کلی، سه نوع استخراج از راه دور در طرح توجیهی استخراج بیت کوین و اتریوم و ارزهای دیجیتال  وجود دارد :

۱- استخراج میزبانی(Hosted mining)
اجاره یک دستگاه استخراج که توسط ارائه دهنده میزبانی شده است.

۲- استخراج میزبانی مجازی (Virtual hosted mining)
یک سرور خصوصی مجازی (کلی) ایجاد کرده و نرم افزار استخراج خود را نصب کنید.

۳- قدرت هش اجاره ای (Leased hashing power)
اجاره مقداری قدرت هش، بدون داشتن یک کامپیوتر فیزیکی یا مجازی شخصی و اختصاصی. (این روش محبوب ترین روش استخراج ابری است

 

سایت های معتبر استخراج ابری

سایت های زیادی برای ارائه سیستم های ابری وجود دارند در اینجا سه سایت بزرگ و پیشرو در این حوزه را معرفی می کنیم:

hashflare این سایت قدرت هش مورد نیاز برای ارزهای بیت کوین، اتریوم، دش و زدکش را در اختیار شما قرارخواهد داد. آدرس سایت : www.hashflare.io

genesis-mining یکی از بزرگترین سایت های اجاره دهنده قدرت هش با قابلیت استخراج ارزهای بیت کوین، اتریوم، لایت کوین، دش ، زدکش و مونرو. آدرس سایت: www.genesis-mining.com

hashnest در این سایت می توانید مقداری از قدرت هش دستگاه های شرکت bitmain را اجاره کنید. آدرس سایت: www.hashnest.com

 

زمان پایان استخراج بیت کوین

در طرح توجیهی استخراج بیت کوین و اتریوم و ارزهای دیجیتال بر اساس آخرین اطلاعات، ۲۱ میلیون بیتکوین وجود دارد که ۱۷ میلیون آن استخراج شده است و تنها ۴ میلیون از آن باقی مانده است. پروتکل بیتکوین طوری برنامه ریزی شده است که با گذر زمان، سرعت استخراج کمتر شود. بطوری که با ۲۱۰۰۰۰ هزار بلوک، پاداش استخراج نصف میشود. با این الگو نرخ استخراج بیتکوین های جدید روزبه روز کاهش می یابد. با این اوصاف اگر طرح ساتوشی پابرجا بماند، میانگین ماین هر بلوک ۱۰ دقیقه زمان می برد و در سال ۲۱۴۰ آخرین بیتکوین استخراج می شود.

 

دستگاه‌های استخراج بیت کوین

بخش مهمی از طرح توجیهی استخراج بیت کوین و اتریوم و ارزهای دیجیتال  باید به شناسایی و خرید دستگاه‌های مورد نیاز برای استخراج آن اختصاص یابد، به اصلاح به این دستگاه‌ها «ماینینگ بیت کوین» می‌گویند.

خرید دستگاه‌هایی به نام منبع تغذیه

تهیه کیف پول مخصوص استخراج بیت کوین

داشتن اینترنت پر قدرت و همیشگی

تأمین برق مورد نیاز دستگاه‌های استخراج بیت کوین

خرید تجهیزات خنک کنندهِ دستگاه‌های استخراج بیت کوین

 

دستگاه های ماینینگ بیتکوین
در گذشته خیلی راحت با استفاده از کامپیوترهای خانگی استخراج بیتکوین راحت بود، اما کم کم با افزایش سختی حل معادلات، کامپیوترها و سی پی یو ها به دلیل صرف مدت زمان زیاد برای استخراج این ارز، از دور خارج شدند و جای خود را به دستگاه های ماینر دادند، این دستگاه ها با توجه به برند، مدل، نوع هش و… ؛ توجیه پذیری های متفاوتی دارند و در ابعاد و اندازه های متفاوتی مخصوص فارم های استخراج طراحی شده اند.

امروزه دستگاه‌های جدید تراشه‌های مخصوصی به نام «ASIC» را دارند که کار استخراج بیت کوین را انجام می‌دهند البته در گذشته این کار از طریق پردازنده‌ها انجام می‌شد اما با گسترش شبکه بیت کوین و تمایل مردم و سرمایه‌گذاران برای فعالیت در زمینه استخراج ارزهای دیجیتالی، دستگاه‌های جدید با تراشه‌های مخصوصی تولید شدند که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

نکته: « فعالیت استخراج بیت کوین را از طریق کامپیوترهای شخصی خود انجام ندهید، انجام این کار از نظر اقتصادی نمی‌تواند سوددهی خوبی را برایتان به همراه بیاورد، ضمن اینکه سخت افزارهای قوی برای استخراج بیت کوین می‌تواند به کامپیوتر شما آسیب وارد کند لذا باید برای این کار دستگاه مخصوص به آن را تهیه کنید. »

دستگاه ماینر یا استخراج را تنها بر اساس قیمت یا فقط قدرت انتخاب نکنید، بهترین دستگاه ASIC میباشد که کارآمدترین آنهاست، اگه بخواهیم بگوییم کدام دستگاه پربازده ترین است باید دستگاهی را انتخاب کرد که قدرت هش بیشتر و مصرف برق کمتری دارد.

مدل و برندقدرت پردازشمصرف برقتاریخ عرضه به بازار
Bitmain Antminer S19 Pro۱۱۰Th/s۳۲۵۰WMay 2020
Bitmain Antminer S19۹۵Th/s۳۲۵۰WMay 2020
MicroBT WhatsMiner M30S۸۶Th/s۳۲۶۸WApr 2020
Bitmain Antminer S17+۷۳Th/s۲۹۲۰WDes 2019
Bitmain Antminer S17 Pro۵۳Th/s۲۰۹۴WApr 2019
MicroBT WhatsMiner M31S۷۰Th/s۳۲۲۰WApr 2020

 جهت تهیه طرح توجیهی برای اخذ مجوز  از ساز مان ها و وام بانکی طبق فرمت آنها  با ما  ۰۹۳۶۱۵۰۶۶۷۴   در تماس باشید 

 

سودآوری بیت کوین در حال حاضر

در طرح توجیهی استخراج بیت کوین و اتریوم و ارزهای دیجیتال استخراج بیت‌کوین می‌تواند همچنان معنی‌دار و برای افراد سودآور باشد. تجهیزات به سادگی به دست می‌آید و دستگاه‌های ماینینگ کارای متعددی در دسترس هستند. برای مثال، بعضی از دستگاه‌ها به کاربران اجازه می‌دهند تا محیط کار را تغییر دهند تا هزینه های انرژی را کاهش دهند، در نتیجه هزینه‌های کلی کاهش می‌یابد. ماینرهای آینده باید تحلیل هزینه/ سود را داشته باشند تا پیش از خرید تجهیزات با هزینه‌های ثابت هزینه سود و زیان را درک کنند.

 

سودآوری بدست آمده پس از اجرای طرح توجیهی استخراج رمز ارز بیت کوین و اتریوم و ارزهای دیجیتال در طرح توجیهی استخراج بیت کوین و اتریوم و ارزهای دیجیتال ، به شرح زیر می باشد :

برای استخراج ارز دیجیتان به حجم زیادی اینترنت نیاز نمی باشد . حدودا ۱۰۰ مگ اینترنت در ماه کافی می باشد ، اما اینترنت باید دارای سرعت بالایی بوده و اصلا قطع نشود .
لازم به ذکر است که ، می توان با یک دستگاه استخراج ای سیک برای استخراج بیت کوین خریداری کرده اید ، ارز دیجیتال دیگری هم استخراج نمایید . زیرا هر کدام از ارز های دیجیتال دارای یک الگوریتم خاص هستند ، شما می توانید در دستگاه استخراج ، هر کدام از ارز ها را که می خواهید انتخاب نمایید . اما توجه داشته باشید که ، نمی توان همزمان با یک دستگاه استخراج ، دو یا چند نوع ارز دیجیتال استخراج کرد .

 

متغیرهایی مهم در هزینه یابی :

  • هزینه نیرو: هزینه برقتان چقدر می‌شود؟ توجه کنید که هزینه‌ها با توجه به فصل، ساعت، روز و عوامل دیگر تغییر می‌کند. می‌توانید این اطلاعات را روی قبض برق ببینید که به واحد kWh است.
  • کارایی: سیستمتان چه اندازه نیرو بر حسب وات مصرف می‌کند؟• زمان: مدت زمان مورد نظر که صرف استخراج خواهید کرد چقدر است؟• ارزش بیت‌کوین: ارزش بیت‌کوین به دلار آمریکا یا پول‌های رسمی دیگر چقدر است؟

 چگونه ارز دیجیتالی را به دلار تبدیل کنیم؟

برای اینکه بتوانید ارز دیجیتال استخراج شده را به دلار تبدیل کنید، باید از صرافی های دیجیتال کمک بگیرید. کار این صرافی ها این است که با دریافت کارمزد، بیت کوین شما را دریافت و دلار تحویل بدهند. ارز دیجیتال را باید از کیف پولی که دارید برای صرافی های دیجیتال ارسال کنید. سود استخراج ارز دیجیتال(بیت کوین) موضوع مهمی که اقتصادی بودن طرح ماینینگ در طرح توجیهی استخراج بیت کوین و اتریوم و ارزهای دیجیتال  را سودده می کند، هزینه برق است(در طرح توجیهی ماینینگ کلیه هزینه ها آورده شده است). با توجه به اینکه راه اندازی فارم(مزرعه) استخراج ارز دیجیتال سود خوبی دارد اما نباید از هزینه بسیار زیاد برق غافل شد. از برق خانگی برای این طرح نباید استفاده کرد چون فشار زیادی به شبکه وارد می کند و پیگرد قانونی دارد.

 

بیت کوین در ایران

در ایران در تاریخ ۳۱ تیر ۱۳۹۸دولت صنعت «بیت کوین» را به رسمیت شناخته است که همانند سایر فعالیت های کسب و کار، استخراج بیت کوین نیز مشمول پرداخت مالیات می شود البته در صورت صادرات این ارز دیجیتال، معافیت مالیاتی شامل حال صادرکنندگان خواهد شد. آمار دقیقی از میزان استخراج بیت کوین در ایران موجود نیست . وزارت صمت قرار است کد آیسیک بیت کوین را تا مهرماه ۱۳۹۸ به ثبت برساند

 

جواز صادر شده تا چه مدت اعتبار دارد؟

طبق قانون جواز فعالیت در زمینه استخراج بیت کوین ۶ ماه است البته در صورتی که در طول این مدت فعالیت شما رشد و پیشرفت خوبی را طی کرده باشد، بعد از مدت زمان تعیین شده دوباره آن را تمدید می‌کنند، همچنین در صورتی که افراد در دوره تعیین شده نتوانند کار خود را پیش ببرند، مجوز آن‌ها باطل خواهد شد البته برخی از افراد برای دریافت مجوز اقدام می‌کنند اما به دلیل عدم تهیه زیرساخت‌های مناسب نمی‌توانند پروانه بهره‌برداری را کسب کنند.

 

در طرح توجیهی خود باید به جزئیات این مهم و زمان دقیق بهره‌برداری نیز توجه کرد، بر این اساس به کار گیری طرح توجیهی بیت کوین می‌تواند شکل و معنایی منطقی را به خود بگیرد، چون در چارچوب قوانین کشور بوده و در صورت مشکل می‌توان از همان راه‌های قانونی به رفع آن پرداخت.

 

 جهت تهیه طرح توجیهی طبق میزان ظرفیت تراهش در ثانیه و نوع ماینر مد نظر خود با ما  ۰۹۳۶۱۵۰۶۶۷۴   امینی در تماس باشید 

 تهیه طرح توجیهی استخراج رمز ارز سفارشی و ثبت در سامانه بهین یاب با حداقل هزینه ممکن درخدمتتان هستیم ۰۹۳۶۱۵۰۶۶۷۴

طرح توجیهی فارم ماینینگ ارز دیجیتال  -طرح توجیهی استخراج رمز ارز -طرح توجیهی استخراج ارز دیجیتال  - طرح توجیهی مزرعه  استخراج  بیت کوین  -طرح توجیهی استخراج  بیت کوین  - طرح توجیهی استخراج  اتریوم -طرح توجیهی استخراج رمز ارز بیت کوین و ارزهای دیجیتال ویرایش سال جدید  طرح توجیهی استخراج ارز دیجیتال در  ماه اخیر سال جدید  بنا به تقاضای بسیاری از مشتریان بطور دقیق و کامل نوشته و بروز رسانی گردید. **طرح توجیهی فوق با دقت تهیه شده و جهت اخذ جواز مورد تایید سازمان صنعت و معدن و تجارت می باشد لذا شرعا و قانونا کپی برداری و سوء استفاده و فروش ممنوع و حرام می باشد** جهت تهیه طرح توجیهی طبق میزان ظرفیت تراهش در ثانیه و نوع ماینر مد نظر خود با ما  ۰۹۳۶۱۵۰۶۶۷۴   امینی در تماس باشید ظرفیت سالانه طرح ۲,۹۰۰  تراهاش در ثانیه  تعداد دستگاه ماینر ۲۰۰ عدد  تعداد شاغلین   ۵ نفر   هزینه های ثابت و قبل از بهره برداری ۸۰,۰۰۰ میلیون ریال  سرمایه درگردش طرح ۳,۷۵۰ میلیون ریال  جمع سرمایه گذاری طرح  ۸۳,۷۵۰ میلیون ریال فروش سالیانه سال مبنا ۷۶,۸۰۰ میلیون ریال  هزینه سالیانه سال مبنا ۴۱,۰۴۵ میلیون ریال  سود  ناویژه سالیانه سال مبنا ۳۵,۷۵۵ میلیون ریال  نرخ بازدهی سرمایه ۴۶% درصد  دوره بازگشت سرمایه ۲ سال   طرح توجیهی استخراج بیت کوین و اتریوم و ارزهای دیجیتال فوق حاوی فایل word و pdf برای دانلود می باشد سرفصل های طرح توجیهی نوشته شده ویرایش امسال: بررسی و معرفی طرح زمین محوطه سازی ساختمان سازی ماشین آلات و تجهیزات (مشخصات فنی آنها ) شرح مختصری از دانش فنی و روش استخراج تاسیسات عمومی و تجهیزات با مشخصات فنی آنها وسایل حمل و نقل داخل و خارج مواد اولیه و بسته بندی آب ،برق ،سوخت مصرفی برآورد هزینه تعمیرات ونگهداری برآورد حقوق و دستمزد نیروی انسانی برآورد هزینه ثابت هزینه های سرمایه ای هزینه قبل از بهره برداری برآورد سرمایه در گردش برآورد هزینه استهلاک پس از اجرا هزینه تولید سالیانه قیمت تمام شده هر واحد قیمت فروش محصولات محاسبه نقطه سر به سر درصد فروش در نقطه سربه سر سود و زیان ارزش افزوده خالص و نا خالص و نسبت های آن ارزش افزوده نا خالص ارزش افزوده خالص نسبت افزوده ناخالص به فروش نسبت افزوده خالص به فروش نسبت افزوده خالص به سرمایه گذاری کل سرمایه ثابت سرانه سرمایه ثابت سرانه کل سرمایه گذاری سرانه نرخ بازدهی سرمایه دوره برگشت سرمایه معرفی  ارزهای دیجیتال بیت کوین ، اتریوم ، لایت کوین ، ریپل، زی کش ، دش ، مونرو ، تتر و .... ، واحد های پولی دیجیتال می باشد که غیرمتمرکز و تمام افراد در همه کشور های دنیا  می توانند با وصل شدن به اینترنت ، اقدام به استخراج یا ماین کردن آنها نمایند .  با ماین کردن بیت کوین ها ، بلاک هایی به وجود می آیند که این بلاک ها با پیوستن به یکدیگر ، بلاک چین را به وجود خواهند آورد . اتاق یا انباری که ماینرها برای ماین کردن ارز های دیجیتال از آن استفاده می کند ، فارم ماینینگ نامیده می شود بیت کوین یک نمونه پول دیجیتال است که بصورت الکترونیکی انتقال و استفاده…

امتیاز

امتیاز کل

چنانجه مطلب بالا مورد پسند واقع شد لایک فرمایید*

امتیاز کاربران: ۴٫۵۴ ( ۲۰ رای)
۰ bigtheme
مراحل خرید فایل دانلودی
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

0