طرح توجیهی تولید محلول ضدعفونی کننده دست و سطوح -(word,pdf) سال ۱۴۰۳

طرح توجیهی تولید محلول ضدعفونی کننده دست و سطوح  (word,pdf) ویرایش سال جدید

بهمراه معرفی تولید کنندگان در کشور و لیست تجهیزات در محل اجاره ای

موضوع طرح:محلول ضدعفونی کننده دست و سطوح
ظرفیت پیشنهادی سالانه۲,۱۰۰,۰۰۰عدد بطری ۳۰۰ سی سی
اشتغالزائی۱۴نفر
هزینه های ثابت و قبل از بهره برداری۱۰,۶۴۱میلیون ریال
سرمایه درگردش طرح۳۱,۰۷۶میلیون ریال
جمع سرمایه گذاری طرح۴۱,۷۱۷میلیون ریال
فروش سالیانه۳۹۶,۹۰۰میلیون ریال
هزینه سالیانه۳۸۲,۴۳۱میلیون ریال
سود  ناویژه سالیانه۱۴,۴۶۹میلیون ریال
درصد فروش در نقطه سربسر۲۴%درصد
نرخ بازدهی سرمایه۳۵%درصد
دوره بازگشت سرمایه۲٫۶سال

 

شیوع ویروس کرونا در کشورها باعث افزایش تقاضا برای خرید انواع مواد ضدعفونی شده و کمبود این محصولات و افزایش قیمت آنها را  در بازار منجر خواهد شد. محلول ضدعفونی شده یکی از پر مصرف ترین محصولات مصرفی پزشکی ، دنداپزشکی و داروخانه ای می باشد .هم چنین کاربرد بسیاری در اصناف دیگر مثل آرایشگاه ها ، تولیدات ، رستوران ها و … دارد

 

معرفی ضدعفونی کننده طرح توجیهی تولید محلول ضدعفونی کننده دست و سطوح 

ضدعفونی کنندها دسته‌ای از مواد شیمیایی اند که با اثر روی  باکتری‌ها ، ویروس‌ها ، قارچ‌ها ، اسپور باکتریها و سایر اورگانیسم‌ها ، آنها را از بین برده یا از رشد آنها جلوگیری می‌کنند.

مواد ضدعفونی کننده ابزار ، وسایل ، لباس‌ها ، کاشی‌ها ، وان حمام ، دستشویی و حمام را ضد عفونی کننده (Disinfection) می‌نامند. استفاده از ضدعفونی کننده‌ها برای تامین سلامتی بسیار ضروری است و از عوامل مهم پیشگیری از بیماری‌ها بخصوص ، بیماری‌های مسری می‌باشد.

نکات قابل توجه در استفاده از ضدعفونی کننده‌ها

ضدعفونی کننده‌ها و گندزداها تنها برای استعمال خارجی است و از ورود آنها به دهان ، چشم ، گوش و دستگاه تنفسی جدا باید جلوگیری کرد.

عوامل بی‌اثر کننده ضدعفونی کننده‌ها را باید شناخت و از تماس آنها با هم جلوگیری کرد. مثلا تی‌ کشیدن و تمیز کردن با ابر و اسفنج ، باعث بی‌اثر کردن مواد ضدعفونی کننده می‌شود. علت این امر را این گونه می‌توان بیان کرد که چوب ، کتان ، پارچه ، لاستیک‌ها و پلاستیک‌ها ، سبب خنثی و بی‌اثر کردن فنل‌ها و ساولن می‌شوند.

 

ضدعفونی کننده‌های متداول طرح توجیهی تولید محلول ضدعفونی کننده دست و سطوح 

آب ژاول

ماده اصلی موجود در آب ژاول ، هیپوکلریت سدیم است و ترکیبی فوق‌العاده قوی است که درصد خیلی کم از آن (۵ درصد) را در آب حل می‌کنند و با نام‌های مختلف تحت عنوان سفید کننده به بازار عرضه می‌کنند و برای ضدعفونی لگن و وان حمام ، لباس‌ها ، دیوارهای حمام ، توالت و آشپزخانه مناسب است و نیز در ضدعفونی آزمایشگاههایی که در معرض ویروس هپاتیت قرار دارند (بخش همودیالیز) ، استفاده می‌شود.

محلول هیپوکلریت یا آب ژاول ، تمام میکروب‌ها اعم از قارچ ، ویروس و باکتری را نابود می‌کند. آب ژاول را باید در ظروف مات و سربسته نگهداری کرد و از بکار بردن آن به همراه جوهر نمک باید جدا خودداری کرد.

 

ردیفعنوان فارسیعنوان لاتینسریال کدواحد سنجش
۱انواع ضدعفونی کننده هاAntiseptic medicines۲۴۲۳۳۱۳۵۳۱عدد
۲انواع ضدعفونی کننده بر پایه اسید آلیAcidic disinfectants۲۴۲۳۴۱۳۵۳۲عدد
۳ضدعفونی کننده بر پایه اسید استیک (محلول)*۲۴۲۳۵۱۵۰۹۴عدد
۴ضدعفونی کننده بر پایه اسید سیتریک (محلول)*۲۴۲۳۵۱۶۰۹۲عدد
۵انواع ضدعفونی کننده با منشا گیاهی*۲۴۲۳۴۱۶۱۵۸عدد
۶ضدعفونی کننده با منشا گیاهی به شکل اسپری*۲۴۲۳۵۱۶۱۵۹عدد
۷انواع ضدعفونی کننده بر پایه الکلAlcoholic disinfectants۲۴۲۳۴۱۳۵۳۸عدد
۸ضدعفونی کننده بر پایه ایزوپروپانول (محلول)*۲۴۲۳۵۱۵۰۹۳عدد
۹ضدعفونی کننده بر پایه ایزوپروپانول (ژل)*۲۴۲۳۵۱۵۱۰۲عدد
۱۰ضدعفونی کننده بر پایه ایزوپروپیل الکل (محلول)*۲۴۲۳۵۱۴۹۵۰عدد
۱۱ضدعفونی کننده بر پایه فنوکسی اتانول (محلول)*۲۴۲۳۵۱۵۷۵۰عدد

 

كاربردهاي محصول  طرح توجیهی تولید محلول ضدعفونی کننده دست و سطوح 

به لحاظ ماهیتی محصول مورد نظر جزء کالای مصرفی می‌باشد که بطور فراگیر در بخش های مختلف بهداشت و صنعت، معدن و کشاورزی به کار برده می شود و استفاده از آن در حال افزایش روز افزون و سریع است.

محلول ضدعفونی کننده جهت محافظت از دست ها در برابر مواد شیمیایی و یا آلودگی و بطور کلی محافظت دست از هر اثر خارجی که برای دست مضر است بکار می‌روند.

یاین محلول ضدعفونی کننده در اماکنی همچون بیمارستان ها، مراکز درمانی، رستوران ها، مراکز عرضه مواد غذایی بهداشتی، منازل و تمامی مکان هایی که حفظ بهداشت در آن ها اهمیت قابل توجهی دارد مورد استفاده قرار می گیرند.

 

مواد مصرفی محلول ضدعفونی کننده  در تولید محصول طرح توجیهی تولید محلول ضدعفونی کننده دست و سطوح 

مواد اولیه تولید الکل ۶۰ درصد ، اسانس گیاهی ،اب مقطر، بطری اسپری،و …. می باشد.

 

بازار هدف طرح توجیهی تولید محلول ضدعفونی کننده دست و سطوح

بازار هدف طرح تامین نیاز داخل و بخش از صادرات می باشد.

 

دانش فنی پروژه  محلول ضدعفونی کننده طرح توجیهی تولید محلول ضدعفونی کننده دست و سطوح 

فرآیند تولید، بسته بندی و انبارش پیچیدگی خاصی ندارد و تولید این محصول دارای دانش فنی نمی باشد

 

پیشنهادی :دانلود طرح توجیهی  تولید ماسک – کلیک نمایید

 

 

سرفصل های طرح توجیهی نوشته شده ویرایش امسال :
بررسی و معرفی طرح 
زمین
محوطه سازی 
ساختمان سازی
ماشین آلات و تجهیزات (مشخصات فنی آنها )
شرح مختصری از دانش فنی و روش تولید محصولات
تاسیسات عمومی و تجهیزات با مشخصات فنی آنها
وسایل حمل و نقل داخل و خارج 
مواد اولیه و بسته بندی
آب ،برق ،سوخت مصرفی
برآورد هزینه تعمیرات ونگهداری
برآورد حقوق و دستمزد نیروی انسانی
برآورد هزینه ثابت
هزینه های سرمایه ای
هزینه قبل از بهره برداری
برآورد سرمایه در گردش
برآورد هزینه استهلاک پس از اجرا
هزینه تولید سالیانه
قیمت تمام شده هر واحد
قیمت فروش محصولات
محاسبه نقطه سر به سر
درصد فروش در نقطه سربه سر
سود و زیان
ارزش افزوده خالص و نا خالص و نسبت های آن
ارزش افزوده نا خالص
ارزش افزوده خالص
نسبت افزوده ناخالص به فروش
نسبت افزوده خالص به فروش
نسبت افزوده خالص به سرمایه گذاری کل
سرمایه ثابت سرانه
سرمایه ثابت سرانه
کل سرمایه گذاری سرانه
نرخ بازدهی سرمایه
دوره برگشت سرمایه

طرح توجیهی تولید محلول ضدعفونی کننده دست و سطوح

فایل طرح توجیهی تولید محلول ضدعفونی کننده دست و سطوح بصورت pdf و اکسل جهت ویرایش می باشد. جهت تهیه طرح توجیهی برای اخذ مجوز  از ساز مان ها و وام بانکی طبق فرمت آنها  با ما  ۰۹۳۳۹۵۶۴۵۳۰   در تماس باشید 

طرح توجیهی تولید محلول ضدعفونی کننده دست و سطوح  (word,pdf) ویرایش سال جدید بهمراه معرفی تولید کنندگان در کشور و لیست تجهیزات در محل اجاره ای موضوع طرح: محلول ضدعفونی کننده دست و سطوح ظرفیت پیشنهادی سالانه ۲,۱۰۰,۰۰۰ عدد بطری ۳۰۰ سی سی اشتغالزائی ۱۴ نفر هزینه های ثابت و قبل از بهره برداری ۱۰,۶۴۱ میلیون ریال سرمایه درگردش طرح ۳۱,۰۷۶ میلیون ریال جمع سرمایه گذاری طرح ۴۱,۷۱۷ میلیون ریال فروش سالیانه ۳۹۶,۹۰۰ میلیون ریال هزینه سالیانه ۳۸۲,۴۳۱ میلیون ریال سود  ناویژه سالیانه ۱۴,۴۶۹ میلیون ریال درصد فروش در نقطه سربسر ۲۴% درصد نرخ بازدهی سرمایه ۳۵% درصد دوره بازگشت سرمایه ۲٫۶ سال   شیوع ویروس کرونا در کشورها باعث افزایش تقاضا برای خرید انواع مواد ضدعفونی شده و کمبود این محصولات و افزایش قیمت آنها را  در بازار منجر خواهد شد. محلول ضدعفونی شده یکی از پر مصرف ترین محصولات مصرفی پزشکی ، دنداپزشکی و داروخانه ای می باشد .هم چنین کاربرد بسیاری در اصناف دیگر مثل آرایشگاه ها ، تولیدات ، رستوران ها و … دارد   معرفی ضدعفونی کننده طرح توجیهی تولید محلول ضدعفونی کننده دست و سطوح  ضدعفونی کنندها دسته‌ای از مواد شیمیایی اند که با اثر روی  باکتری‌ها ، ویروس‌ها ، قارچ‌ها ، اسپور باکتریها و سایر اورگانیسم‌ها ، آنها را از بین برده یا از رشد آنها جلوگیری می‌کنند. مواد ضدعفونی کننده ابزار ، وسایل ، لباس‌ها ، کاشی‌ها ، وان حمام ، دستشویی و حمام را ضد عفونی کننده (Disinfection) می‌نامند. استفاده از ضدعفونی کننده‌ها برای تامین سلامتی بسیار ضروری است و از عوامل مهم پیشگیری از بیماری‌ها بخصوص ، بیماری‌های مسری می‌باشد. نکات قابل توجه در استفاده از ضدعفونی کننده‌ها ضدعفونی کننده‌ها و گندزداها تنها برای استعمال خارجی است و از ورود آنها به دهان ، چشم ، گوش و دستگاه تنفسی جدا باید جلوگیری کرد. عوامل بی‌اثر کننده ضدعفونی کننده‌ها را باید شناخت و از تماس آنها با هم جلوگیری کرد. مثلا تی‌ کشیدن و تمیز کردن با ابر و اسفنج ، باعث بی‌اثر کردن مواد ضدعفونی کننده می‌شود. علت این امر را این گونه می‌توان بیان کرد که چوب ، کتان ، پارچه ، لاستیک‌ها و پلاستیک‌ها ، سبب خنثی و بی‌اثر کردن فنل‌ها و ساولن می‌شوند.   ضدعفونی کننده‌های متداول طرح توجیهی تولید محلول ضدعفونی کننده دست و سطوح  آب ژاول ماده اصلی موجود در آب ژاول ، هیپوکلریت سدیم است و ترکیبی فوق‌العاده قوی است که درصد خیلی کم از آن (۵ درصد) را در آب حل می‌کنند و با نام‌های مختلف تحت عنوان سفید کننده به بازار عرضه می‌کنند و برای ضدعفونی لگن و وان حمام ، لباس‌ها ، دیوارهای حمام ، توالت و آشپزخانه مناسب است و نیز در ضدعفونی آزمایشگاههایی که در معرض ویروس هپاتیت قرار دارند (بخش همودیالیز) ، استفاده می‌شود. محلول هیپوکلریت یا آب ژاول ، تمام میکروب‌ها اعم از قارچ ، ویروس و باکتری را نابود می‌کند. آب ژاول را باید در ظروف مات و سربسته نگهداری کرد و از بکار بردن آن به همراه جوهر نمک باید جدا خودداری کرد.   ردیف عنوان فارسی عنوان لاتین سریال کد واحد سنجش ۱ انواع ضدعفونی کننده ها Antiseptic medicines 2423313531 عدد ۲ انواع ضدعفونی کننده بر پایه اسید آلی Acidic disinfectants 2423413532 عدد ۳ ضدعفونی کننده بر پایه اسید استیک (محلول) * ۲۴۲۳۵۱۵۰۹۴ عدد ۴ ضدعفونی کننده بر پایه اسید…

امتیاز

امتیاز کل

با امتیاز دادن ما رو در جهت بهبود مطالب یاری فرمایید

امتیاز کاربران: ۴٫۶۷ ( ۳ رای)
۰ bigtheme
مراحل خرید فایل دانلودی
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

0